nuo 2000-ųjų

UAB „Agrošiltnamiai“ – modernus šiltnamių kompleksas, įsikūręs Kėdainiuose, kuriame auginami lietuviški agurkai ir pomidorai.

Mums svarbiausia  – produktų kokybė, šviežumas ir darna. Mylime tai, ką darome, ir sėkmingai ūkininkaujame jau 20 metų. Šiltnamiuose kasdien daugiau nei 100 darbuotojų prižiūri daržoves ir jomis rūpinasi.

Auginame vertingas daržoves ir skatiname sveiką gyvenimo būdą, o nuolat skubančiam žmogui – siūlome valgyti šviežias daržoves, nepraradusias tikrojo skonio! Tai vitaminų ir mineralų šaltinis, kuris padės gyventi sveikai ir subalansuotai.

Kruopštus auginimo procesas

Užtikriname produkcijos ciklo priežiūrą. Kontroliuojame visą augimo procesą: nuo mažiausio daigelio iki derliaus nuėmimo.

Tvari plėtra

Ūkininkaujame atsakingai ir tvariai nekenkdami aplinkai. Vystome ūkį pasitelkdami modernią techniką ir pažangius ekologinius sprendimus.

24h produkcijos išvežimas

Užtikriname šviežumą. Skintą derlių supakuojame ir į prekybos centrus išvežame per 24 valandas.

Kaip atsiranda mūsų produkcija?

MŪSŲ ŠILTNAMIAI

Šiltnamių plotas:

10 hektarų

Sezono pomidorų derlius:

> 1000 tonų

Sezono agurkų derlius:

> 1000 tonų

Lietuvoje užaugintos daržovės – populiariausios tarp pirkėjų. O mes stengiamės užtikrinti, kad šviežiu derliumi galėtumėte mėgautis kuo ilgiau ir per sezoną realizuojame apie 1,000 tonų agurkų ir 1,000 tonų pomidorų.

Sukaupta patirtis, diegiamos inovacijos ir sąžiningas požiūris – taip mes suprantame tvarų ūkininkavimą ir tuo vadovaujamės kasdien. Užtikriname tarptautinį produkcijos saugos ir kokybės lygio standartą. Esame sertifikuoti pagal Global G.A.P., o tai įrodymas, kad atsakingai auginame sveikus ir saugius produktus, laikydamiesi gerosios žemės ūkio praktikos.

Kviečiame apsižvalgyti

Žvilgtelėkite, kaip atrodo šalis, kur auga skaniausi agurkai ir pomidorai!

AČIŪ, KAD RENKATĖS DARŽOVIJĄ!

UAB “AGROŠILTNAMIAI”

Įmonės kodas: 261617160

PVM kodas: LT616171610

Lauko g. 1A, Šingalių k., Kėdainių raj., LT-58191